Dívky v dioptrických brýlích

Dioptrické brýle jako módní doplněk, aneb noste co vám sluší!

Již dávno odzvonilo dobám, kdy bylo nošení dioptrických brýlí jen pro ostudu a jejich majitelé zastuzeně klopili na ulicích zrak k nohám. V současné době je tomu právě naopak! Dioptrické brýle představují zajímavý a velice pěkný módní doplněk. Možná právě proto se není čemu divit, že po nich touží i ti, kteří žádnou oční vadou netrpí. Nejen ženy, ale i muži berou své brýle jako součást své image a vybírají si takové kousky, které jim sluší a celkově lichotí. Pokud i vy nosíte dioptrické brýle a chcete vypadat in, měli byste vědět, jaké trendy jsou v kurzu a co se právě teď nosí!

Retro styl vládne světu

Jedny z nejčastěji nošených brýlí jsou ty, jež podlehly retro stylu. Nenechte se zmást – padesátá, šedesátá či sedmdesátá léta ani zdaleka nevyšla z módy, a proto si můžete pořídit brýle s typicky výraznými plastovými obrubami. Tento hravý styl doslova válcuje klasiku v podobě obdélníkových obrouček. Jsou k dostání ve všelijakých barvách, liší se i různou velikostí očnic ve všemožných tvarech. Díky absenci přezdobených stranic si můžete být jisti, že s těmito brýlemi zaručeně vyniknete!

Je libo brýle v pastelové barvě?

Stále oblíbenější jsou dioptrické brýle, jejichž barva graduje a je laděna do pastelových barev. Setkat se můžete s takovými kousky, jež mají jednobarevné obroučky brýlí, možná se ale necháte okouzlit právě těmi, jejichž barvy se mění ze světlejšího odstínu do tmavšího. Zajímavou obdobou jsou varianty, kdy máte jinak barevně laděné nožičky.

Barvy, které nikdy nevyjdou z módy!

Nesmrtelnou klasiku představují jednobarevné dioptrické brýle v neobvyklých barvách, které zaručeně zaujmou již na první pohled. Netřeba se být výraznějších odstínů, protože právě ty jsou nejvíce trendy! Křiklavě červená vám dodá šmrnc, svítivá zelená z vás udělá hravého člověka. Barvám se zkrátka meze nekladou!

Elegance, která neumírá

Nesmíme opomenout ani klasiku v podobě černých brýlí, jež jsou nesmrtelné a představují jakousi jistotu. Velice oblíbené jsou dioptrické brýle bez obrouček či s poloobrubami, které vám dodají na elegantním vzhledu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>